Kariera

Świadczymy usługi dla tysiąca przedsiębiorstw na całym świecie!

Dlaczego warto z nami pracować

Jesteśmy firmą oferującą możliwość pracy, rozwoju i kariery w międzynarodowym środowisku. Tworząc naszą firmę od podstaw oraz korzystając z bogatego doświadczenia ludzi wchodzących w jej skład, wychodzimy naprzeciw aktualnym wymaganiom klientów oraz kreujemy przyszłe rozwiązania poprawiające proces logistyczny. Tworzymy zgrany zespół, w którym liczą się ludzie, a jakość świadczonych usług jest dla nas priorytetem. Jeśli chcesz aktywnie kształtować przyszłość dynamicznie rozwijającej się firmy dołącz do naszego zespołu.

Obecnie poszukujemy

APLIKACJA SPONTANICZNA

Jeśli nie znalazłeś dla siebie oferty pracy, a chciałbyś dołączyć do naszego zespołu wypełnij formularz aplikacyjny i dołącz swoje CV, może to na Ciebie właśnie czekamy.

Poznaj nas

Proces rekrutacji

 • Aplikacja

  Pierwszy etap aplikacji odbywa się online. Nasze aktualne oferty pracy znajdziesz powyżej.
 • Wstępna analiza i selekcja

  Każde z nadesłanych CV sprawdzamy pod kątem posiadanych kwalifikacji i umiejętności, wymaganych na danym stanowisku.
 • Kontakt Telefoniczny

  Na tym etapie kontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Przedstawiamy ofertę pracy i opis stanowiska oraz zapraszamy na rozmowę rekrutacyjną.
 • Rozmowa rekrutacyjna

  Kluczowym dla nas elementem jest poznanie kandydata i jego motywacji. Nasi menedżerowie dbają o to, aby spotkania odbywały się w przyjaznej i komfortowej atmosferze. W przypadku rekrutacji na niektóre stanowiska możemy zaprosić kandydatów na test umiejętności i/lub dzień próbny.
 • Informacja zwrotna

  W uzgodnionym z kandydatem terminie przekazujemy nasz feedback. Dbamy o to, by każdy z procesowanych kandydatów uzyskał informację zwrotną, niezależnie od wyniku rekrutacji.

Witamy w zespole!