O nas

Jesteśmy firmą transportową z 20 letnią tradycją i ugruntowana pozycją na rynku międzynarodowym. Zajmujemy się wszystkimi gałęziami transportu i logistyki na arenie międzynarodowej oraz na terenie Polski.

0
BIUR NA CAŁYM ŚWIECIE
0
PRACOWNIKÓW
0
TON FRACHTU ROCZNIE

Transport morski, drogowy, lotniczy i kolejowy to nasz chleb powszedni.

Dzięki własnej powierzchni magazynowej jesteśmy w stanie kompleksowo obsługiwać naszych klientów pod względem logistyki. Wykonujemy transport na terenie Stanów Zjednoczonych, Kanady i Meksyku. Nasz oddział w Polsce obsługuje przewóz towarów po całej Europie, wykonujemy też transport krajowy (po Polsce).

MIĘDZYNARODOWE DOŚWIADCZENIE

Nasza spedycja międzynarodowa obsługuje frachty do Niemiec, Francji, Włoch, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Portugalii, Austrii, Czech, Słowacji, Węgier, Słowenii, Chorwacji, Skandynawii (Dania, Norwegia, Szwecja, Finlandia). Wykonujemy dla naszych kontrahentów import – eksport w relacji wschodniej (Rosja, Ukraina, Białoruś). Organizujemy również odprawy celne. Posiadamy wyspecjalizowany dział morski który obsługuje transport kontenerów po całym świecie. Pomagamy organizować wszystkie sprawy około transportowe z Chin do Europy tudzież USA.

CZYM SIĘ WYRÓŻNIAMY

Posiadamy każdy rodzaj floty: Firanki/plandeki standard, chłodnie, auta typu mega (3m wysokości ładownej), platformy, naczepy niskopodwoziowe, tandemy, lawety, jumbo, auta z hds. W zależności od potrzeb dysponujemy taborem do 3,5 tony, 10 ton (solówki) oraz do 24 ton.

Zespół pracowników jest złożony również ze specjalistów organizujących transport ponadgabarytowy. Załatwiamy wszelkie zezwolenia na ładunki ponadnormatywne.

Wykonujemy transport drogowy całopojazdowy (FTL) jak i częściowy (LTL). Organizujemy transport w temperaturze kontrolowanej od – 18 do 20 stopni. Nie jest obcy nam transport specjalistyczny np.: maszyny budowlane, kombajny, ciężkie konstrukcje stalowe o wadze powyżej 30 t. Jesteśmy wyspecjalizowani w transporcie dzieł sztuki po całym świecie oraz organizujemy przeprowadzki międzynarodowe.

Przewozimy ładunki paletowe, wolnostojące, niebezpieczne (ADR). Świadczymy nasze usługi niemalże w każdej dziedzinie przemysłu i handlu. Zaufały nam już tysiące klientów i grono to powiększa się z każdym kolejnym rokiem.

Misja

Naszym nadrzędnym celem jest bycie operatorem nr.1 na linii Europa – Ameryka Północna. Wykorzystując nasze atuty chcemy oferować Wam usługi, których do tej pory nie mieliście możliwości otrzymać. Budujemy przewagę rynkową poprzez indywidualne podejście oraz dopasowanie naszej propozycji współpracy do Waszych potrzeb. Poprawiamy jakość procesu logistycznego z wyróżnieniem!

Wizja

Nieustannie rozwijamy się na nowych kierunkach. Z tego tytułu zapraszamy rzetelnych i odpowiedzialnych przewoźników do regularnej współpracy w zakresie transportów po Polsce i Europie. Zapewniamy pełną opiekę spedycyjną Twojego taboru, płatne mosty, wiadukty, promy i pełną obsługę procesu przez doświadczonych i dostępnych dla Was spedytorów.

Wyślij zapytanie!