Recepcja +48 22 266 84 63 / Dział Sprzedaży +48 22 349 92 98

office@nwic.pl

Recepcja +48 22 266 84 63
Dział Sprzedaży +48 22 349 92 98

Transport - Spedycja - Logistyka - NWIC

Jesteśmy firmą z branży TSL (Transport – Spedycja – Logistyka) z prawie 20 letnią tradycją. Posiadamy ugruntowaną pozycją , jeśli chodzi o  spedycje międzynarodowe i logistykę.

NWIC to firma spedycyjna polska i amerykańska. Nasze siedziby główne znajdują się w Hodgkins (Illinois) oraz w Warszawie, ale jako międzynarodowa firma transportowa zajmujemy się wszystkimi gałęziami tego biznesu na całym świecie. Transport i spedycje na zachodzie naszego globu to nasza specjalność. Nasze biura mamy zlokalizowane w Polsce i w USA, dzięki czemu szczególnie mogliśmy rozwinąć swoje doświadczenie w transporcie morskim na kierunkach Europa- Stany Zjednoczone i Kanada. W transporcie drogowym obsługujemy ładunki po obu stronach Oceanu.

Spedycja i transport morski, drogowy, lotniczy, ponadgabarytowy oraz kolejowy to nasza pasja.

Doświadczenie w branży TSL od 2003 roku oraz zaangażowanie nasze i naszych pracowników są gwarantem usług naszej firmy transportowo-spedycyjnych realizowanych na najwyższym poziomie.
Dzięki flocie naszej firmy – transportowej tir (samochodów ciężarowych) , naczep oraz wybierając sprawdzone firmy transportowe i spedycyjne do współpracy, zarówno w Europie (np. transport do Niemiec) jaki i USA usługi możemy realizować na najwyższym poziomie. Dzięki wspaniałej pracy działu Spedycji Morskiej uzyskaliśmy licencję NVOCC wydawaną przez Federal Maritime Commission, co otworzyło nam możliwości na jeszcze lepszą obsługę naszych Klientów. Z roku na rok jesteśmy coraz prężniej działającą firmą spedycyjno-transportową pozyskującą nowych Klientów, dzięki którym cały czas rozwijamy nasze doświadczenie.
Posiadając własne magazyny oraz agencję celną, jako nowoczesna firma logistyczna jesteśmy w stanie obsługiwać naszych Klientów,  oferując kompleksowe rozwiązania.

ZAUFAJ NASZEMU DOŚWIADCZENIU ORAZ POZYTYWNYM REFERENCJOM OD NASZYCH KLIENTÓW

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

DZIAŁ DROGOWY
Telefon: 0048 22 2668463 wewn. 124
E-mail: road@nwic.pl

DZIAŁ MORSKI
Telefon: 0048 22 2668463 wewn. 107
E-mail: sea@nwic.pl

DZIAŁ LOTNICZY
Telefon: 0048 22 2668463 wewn. 107
E-mail: air@nwic.pl

DZIAŁ PONADGABARYTOWY
Telefon: 0048 22 2668463 wewn. 124
E-mail: oversized@nwic.pl

DZIAŁ INTERMODALNY
Telefon: +48 22 349 92 98
E-mail: intermodal@nwic.pl

AGENCJA CELNA
Telefon: 0048 22 2668463 wewn. 126
E-mail: celny@nwic.pl

MAGAZYNY
Telefon: 0048 22 2668463 wewn. 107
E-mail: warehouse@nwic.pl

5 powodów dlaczego klienci nas wybierają

01

Doświadczenie od 2003 roku

Jako firma spedycyjna dbamy, aby fundamentem naszej działalności byli kreatywni i doświadczeni pracownicy, którzy znają Twoje potrzeby i dostarczą gotowych kompleksowych rozwiązań dla Twojego biznesu.

02

Najwyższa jakość usług

Współpracując z nami otrzymasz usługi transportowe i logistyczne na najwyższym poziomie. Twój sukces to nasza satysfakcja.

03

Nasza pasja

Transport i logistyka to nasza pasja. Nasze cztery działy: lotniczy, morski, drogowy i kolejowy kooperują ze sobą, aby jak najlepiej zoptymalizować procesy logistyczne Twojej firmy.

04

Pełne zaangażowanie

Zaangażowanie to podstawa naszych działań. Dzięki temu nasza firma spedycyjno-transportowa co roku pozyskuje nowych klientów, których sukcesy biznesowe traktujemy jak własne.

05

Odpowiedzialność

Nie boimy się wyzwań i bierzemy pełną odpowiedzialność za każde powierzone nam zadanie.

MIĘDZYNARODOWE DOŚWIADCZENIE

Nasza spedycja międzynarodowa obsługuje frachty i transport do Niemiec, Francji, Włoch, Wielkiej Brytanii, Irlandii,  Hiszpanii, Portugalii, Austrii, Czech, Słowacji, Węgier, Słowenii, Chorwacji, Skandynawii (Dania, Norwegia, Szwecja, Finlandia). Wykonujemy dla naszych kontrahentów import – eksport w relacji wschodniej (m.in do Ukrainy). Organizujemy również odprawy celne. Posiadamy wyspecjalizowany dział morski, który obsługuje transport i spedycję kontenerów po całym świecie. Pomagamy organizować wszystkie sprawy około transportowe z Europy do USA, tudzież Chin.

Firma transportowa – spedycja, jak to u nas wygląda?

Chociaż na naszym koncie mamy już setki zrealizowanych zleceń krajowych i międzynarodowych, każdy projekt traktujemy indywidualnie. Spedycje to nierzadko spore wyzwania i doświadczone firmy transportowe wiedzą, że na ich każdorazowy sukces wpływa wiele czynników. Ważna jest całościowa logistyka. Firma musi zadbać nie tylko o odpowiedni wybór środka transportu, ale również o dopilnowanie posiadania wszystkich wymaganych dokumentów (w tym ubezpieczenia, dokumentów celnych, pozwoleń). Podstawą jest odpowiednie przygotowanie przesyłki do przewozu, jej zapakowanie, zabezpieczenie, załadunek oraz szczegółowe zaplanowanie trasy. Kluczowym elementem jest również praca i zaangażowanie całego zespołu, który stale podnosi swoje kwalifikacje i jest na bieżąco z branżowymi trendami. W NWIC dbamy o wszystkie wyżej wymienione obszary i aktywnie szukamy innowacyjnych rozwiązań.

CZYM SIĘ WYRÓŻNIAMY

Nasza firma spedycyjno-transportowa posiada każdy rodzaj floty: Firanki/plandeki standard, chłodnie, auta typu mega (3m wysokości ładownej), platformy, naczepy niskopodwoziowe, tandemy, lawety, jumbo, auta z hds. W zależności od potrzeb dysponujemy taborem do 3,5 tony, 10 ton (solówki) oraz do 24 ton.

Nasz zespół pracowników składa się z ponad 500 osób, a każda z tych osób to wysoko wykwalifikowany specjalista. Razem tworzą zespoły , które zaopiekują się twoim transportem i logistyką firmy oraz zaproponują najbardziej optymalne warunki.

Naszą specjalizacją są spedycje międzynarodowe – drogowe, morskie, lotnicze, ale także kompleksowe projekty Cargo ładunków ponadgabarytowych. Transportujemy kontenery, palety, maszyny budowlane, ciężkie konstrukcje stalowe o wadze powyżej 30t, ale także nie jest nam obcy transport dzieł sztuki.

Nasza firma spedycyjna przewozi ładunki paletowe, wolnostojące, niebezpieczne (ADR). Świadczymy nasze usługi niemalże w każdej dziedzinie przemysłu i handlu. Zaufały nam już tysiące klientów i grono to powiększa się z każdym kolejnym rokiem.

Misja

Naszym nadrzędnym celem jest najbardziej profesjonalna spedycja do USA, czyli bycie operatorem nr.1 na linii Europa – Ameryka Północna. Wykorzystując nasze atuty chcemy oferować Wam usługi, których do tej pory nie mieliście możliwości otrzymać. Budujemy przewagę rynkową poprzez indywidualne podejście oraz dopasowanie naszej propozycji współpracy do Waszych potrzeb. Poprawiamy jakość procesu logistycznego z wyróżnieniem!

Wizja

Nieustannie rozwijamy się na nowych kierunkach. Z tego tytułu zapraszamy rzetelnych i odpowiedzialnych przewoźników do regularnej współpracy w zakresie transportów po Polsce i Europie. Zapewniamy pełną opiekę spedycyjną Twojego taboru, płatne mosty, wiadukty, promy i pełną obsługę procesu przez doświadczonych i dostępnych dla Was spedytorów.

Wyślij zapytanie!

    Największe firmy logistyczne w Polsce działają na rynku od kilkunastu lat i są już doceniane pod niemal każdą szerokością geograficzną. NWIC ma prawie 20-letnie doświadczenie międzynarodowe, szczególnie w transporcie morskim pomiędzy Europą a Stanami Zjednoczonymi. Naszą wizją jest, aby należeć do grona najlepszych firm spedycyjnych na świecie. Dlatego chcemy się rozwijać i codziennie śledzimy najnowsze trendy w branży TSL. Nowoczesne firmy transportowe muszą być gotowe na zmiany i wykorzystywać najnowszą technologię w procesach operacyjnych. Firmy transportowe międzynarodowe oraz te lokalne powinny stale udoskonalać swoją pracę. My robimy to z pasją, bo chcemy wyprzedzać oferowaną jakością inne firmy transportowe. Spedycja nie ma przed nami tajemnic, chociaż czasem jest to również duże wyzwanie. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i to się na pewno nie zmieni. Naszym celem jest poszerzenie swojej działalności o nowe usługi oraz kierunki. Wierzymy, że najlepsze firmy transportowo-spedycyjne inwestują nie tylko w technologie, ale również w ludzi. Dlatego naszą wizją jest posiadanie firmy, która jest postrzegana na rynku jako dbająca o swoich pracowników, dająca im możliwość rozwijania talentów i aktywnie wspierająca również w obszarach pozazawodowych.